Key Account Manager - technika montażu w branży motoryzacyjnej

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie obecnych klientów oraz pozyskiwanie kolejnych, jak również rozwój nowych możliwości sprzedaży w sektorze motoryzacyjnym

  • Doradztwo i prezentacja produktów firmy kluczowym klientom z branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju

  • Raportowanie do centrali firmy w Niemczech

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w terenie, preferowane w zakresie techniki połączeń śrubowych i montażu

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z centralą firmy w Niemczech – warunek konieczny i niezbędny

  • Osobowość zorientowana na sprzedaż z silnym nastawieniem na analizę kosztów i korzyści

  • Silne umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe

  • Gotowość do częstych podróży na terenie całego kraju

To oferujemy

  • Ciekawe stanowisko z dużą swobodą działania i podejmowania decyzji

  • Interesujące możliwości rozwoju kariery w stale rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego

Nasz Klient to niemiecka firma oferująca innowacyjne linie produktów z zakresu techniki montażu dla branży motoryzacyjnej.

Firma jest nie tylko klasycznym dostawcą narzędzi, ale także specjalistą w rozwiązywaniu specyficznych problemów montażowych i połączeń śrubowych, dlatego też większość znanych producentów samochodów w swoich procesach montażowych korzysta z ich rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy