Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - technologie światłowodowe

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pragniesz się nimi podzielić, to jesteś właściwą osobą, którą chcemy zaprosić do naszego dynamicznego zespołu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
    • Sprzedaż produktów i rozwiązań do nowych i istniejących Klientów
    • Monitorowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
    • Współpraca z klientami oraz działem R&D w rozwoju rozwiązań personalizowanych
    • Uczestniczenie w wydarzeniach branżowych
    • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży – min. 3 lata (branża techniczna, przemysłowa)
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B, klientem korporacyjnym
    • Doświadczenie w obsłudze przetargów
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Pasja do sprzedaży i współpracy z Klientami
    • Charyzmatyczność, inicjatywa i nastawienie na pracę zespołową

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie, która jest światowej klasy producentem wysokiej jakości optycznych rozwiązań dla branży teletechnicznej i militarnej
    • Współpracę z wykwalifikowaną kadrą – nasz zespół tworzą osoby kompetentne, pełne pasji i inicjatywy
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dofinansowanie do świąt i wakacji, wyjścia integracyjne
    • Nieustanny rozwój poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje zawodowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Dlaczego Cellco?

    • Lider w polskiej branży nowych technologii
    • Polski niezależny producent pasywnych komponentów sieci światłowodowych
    • Nieustanny rozwój i dążenie do poprawy jakości
    • Indywidualne podejście do każdego klienta
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    • Kursy i szkolenia dla naszych pracowników
    • Przyjazna atmosfera i zgrany zespół
    • Cellco Active Team – integracyjne eventy sportowe