Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager (transport morski, drogowy)

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie silnych i trwałych relacji z kluczowymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B na usługi transportowe

  • Wsparcie działu handlowego

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami B2B

  • Realizacja wyznaczonych celów oraz planów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy

  • Analiza rynku i potrzeb klienta

  • Budowanie rozpoznawalności marki i kreowanie wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Koniecznie doświadczenie w sprzedaży lub działaniach operacyjnych w branży TSL – warunek konieczny

  • Mile widziany własny portfel klientów w transporcie morskim i drogowym

  • Znajomość rynku TSL oraz produktów i usług oferowanych w logistyce w transporcie morskim i drogowym

  • Samodzielność i doświadczenie w negocjacjach biznesowych

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego

  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych na teren całej Polski

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inna sugerowana przez kandydata i stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i konkurencyjny system premiowy

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w młodym, zgranym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL zatrudniająca ponad 500 pracowników w 14 lokalizacjach na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Aktualnie bardzo intensywnie rozwijamy nasz zespół w Polsce i poszukujemy kolejnych osób z doświadczeniem do naszego działu sprzedaży z doświadczeniem w sprzedaży usług transportowych.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub operacyjnym w spedycji drogowej lub morskiej, łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje z klientami, prześlij swoje CV i aplikuj na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.