Oferta pracy

Key Account Manager TSL - Sea & Air

LemonHRO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LemonHR, od 2015 roku działająca ogólnopolsko, ale i w skali międzynarodowej agencja HR, której misją jest przyczynianie się do rozwoju rynku pracy – pracowników, firm, społeczności lokalnych. Łącząc wieloletnie doświadczenie i chęć poznania potrzeb naszych klientów - wyspecjalizowaliśmy się w usługach rekrutacyjnych oraz zatrudnianiu personelu.

Dla naszego Klienta, lidera spedycji morskiej i lotniczej w Polsce, firmy oferującej pełen zakres usług związanych z obsługą spedycyjną oraz logistyczną transportu morskiego, lotniczego i kolejowego oraz najszerszy zakres ubezpieczeń w transporcie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku:

  • Rozwój współpracy z aktualnymi, kluczowymi klientami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie oferowanych usług logistycznych,
  • Przygotowywanie, negocjacja umów z kluczowymi klientami,
  • Prowadzenie działań marketingowych,
  • Współpraca z Działem Operacyjnym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie transportu i logistyki),
  • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży i utrzymywaniu relacji z klientami w branży TSL we frachcie morskim lub lotniczym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość i komunikatywność,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word),
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – TOP 500 polskich firm wg tygodnika „Polityka”,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus jasny system premiowy,
  • Samochód służbowy, także do użytku prywatnego,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy