Oferta pracy

Key Account Manager (usługi TSL)

Colian Logistic Sp z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych oraz utrzymywanie już istniejących relacji z Klientami,

  • Realizację założeń sprzedażowych w branży TSL

  • Analizowanie potrzeb klientów,

  • Cykliczne prezentowanie efektów przeprowadzonych działań na portfelu w zarządzanym regionie,

  • Utrzymanie rentowności biznesu w podległym regionie,

  • Kreowanie i wdrażanie nowych inicjatyw,

  • Monitoring rynku (trendy rynkowe, poziom cen, działania konkurencyjne),

  • Budowanie pozytywnego wizerunki firmy - operatora logistycznego

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,

  • Umiejętności analityczne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Wysokie standardy etyczne.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie będącej liderem w branży TSL

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przejrzysty system wynagrodzenia (stała miesięczna podstawa + atrakcyjny system premiowy),

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do nauki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Colian Logistic Sp z o.o.

Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Colian. Spółka Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

Przewiń do profilu firmy