Logo Pracuj.pl

Key Account Manager, VDW brand

Dentsply Sirona Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Jako Key Account Manager — VDW Consumables odpowiadasz za wyspecjalizowaną dziedzinę endodoncji o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, zapewniając realizację rocznych celów sprzedaży w całym portfolio marki VDW. Będziesz ściśle współpracował(a) z zespołami sprzedaży dealerów i aktywnie uczestniczył(a) w licznych wydarzeniach sprzedażowych, prezentacjach produktów i promocjach. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(a) za identyfikowanie potencjału rozwoju sprzedaży, poprzez efektywną współpracę z lekarzami stomatologami, zespołami sprzedaży dealerów, uczelniami stomatologicznymi, instytucjami i praktykami grupowymi. Będziesz raportować o działaniach konkurencji w całym regionie, ściśle współpracując z zespołem marketingowym i Liderem Handlowym.

Kluczowe Obowiązki:

• Wpływanie na rynek i kreowanie popytu w celu rozwoju sprzedaży

• Tworzenie nowych rozwiązań w odpowiedzi na pojawiające się wyzwania w terenie

• Koordynowanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów i zespołów sprzedażowych dealerów

• Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami, oraz liderami opinii

• Wspieranie lokalnych działań marketingowych (aktywności edukacyjne, partnerstwo uczelni, lokalne kongresy i targi)

• Współpraca przy programach marketingowych poprzez zapewnianie dokładnego monitorowania, raportowania i działań następczych, w celu zapewnienia spójnej i profesjonalnej kampanii marketingowej

• Profesjonalne zarządzanie i przetwarzanie reklamacji klientów zgodnie z procedurami Dentsply Sirona

• Pełnienie roli eksperta klienta w zakresie produktów kluczowych

• Współpraca z edukatorami klinicznymi w zakresie spotkań/prezentacji

• Realizacja budżetów sprzedażowych i wydatkowych wyznaczonych przez Lidera Handlowego

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży w sektorze stomatologicznych materiałów eksploatacyjnych (u producentów lub dystrybutorów produktów dentystycznych)
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane ze stomatologią
  • Doświadczenie we wspieraniu, doradzaniu i szkoleniu klientów (dentyści, uczelnie, zespoły sprzedażowe dystrybutorów)
  • Wysokie umiejętności w zarządzaniu całym procesem sprzedaży, od pozyskania nowych klientów, po obsługę posprzedażową
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność sprzedaży opartej o wartość marki i jakość produktu
  • Elastyczność, kreatywność, otwartość na potrzeby klienta i rynku
  • Samodzielność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobry poziom języka angielskiego (min B2)
  • Umiejętność interpretacji złożonych informacji biznesowych
  • Doskonałe umiejętności prezentacji za pośrednictwem kanałów cyfrowych oraz spotkań bezpośrednich
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (ok. 80%), prawo jazdy; doświadczenie w zarządzaniu dużym terytorium (pół Polski)

To oferujemy

Pracując w firmie Dentsply Sirona możesz:

Rozwijać się szybciej - dzięki naszemu zaangażowaniu na rzecz najlepszego rozwoju zawodowego.

Osiągać lepsze wyniki - dzięki inspirującej kulturze wysokich wyników.

Kształtować sektor stomatologiczny - z liderem rynkowym, który nieustannie wprowadza innowacje.

Coś zmienić - pomagając podnieść poziom zdrowia i higieny jamy ustnej na całym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Dentsply Sirona Poland Sp. z o.o.

Firma Dentsply Sirona jest największym na świecie wytwórcą profesjonalnych produktów i technologii stomatologicznych o stutrzydziestoletniej historii wprowadzania innowacji i świadczenia usług dla sektora stomatologicznego i pacjentów na całym świecie. Produkty firmy Dentsply Sirona jako The Dental Solutions Company ™ zapewniają innowacyjne, skuteczne rozwiązania o wysokiej jakości, które pozwalają podnieść poziom opieki nad pacjentem i zapewnić lepsze, bezpieczniejsze i szybsze leczenie stomatologiczne.

Choć stomatologia jest już dziś zaawansowana, stawiamy sobie za cel dalsze jej ulepszanie. Naszych ludzi cechuje pasja do innowacji, zmierzającej do podniesienia poziomu opieki stomatologicznej.

Key Account Manager, VDW brand, Warszawa