Oferta pracy

Key Account Manager w branży IT

SYNTEGIA SP. Z O.O. I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym Klientem jest firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku IT, która świadczy usługi integracji IT oraz usługę udostępnienia mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. Firma posiada własną infrastrukturę w postaci dwóch ośrodków przetwarzania danych Data Center połączonych własną siecią światłowodową oraz zespół 170 specjalistów.

W imieniu naszego Partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy w stabilnym środowisku, w spółce świadczącej usługi Cloudcomputing, które stanowią najsilniej rozwijający się obszar IT.

Miejsce pracy: Home Office

Cel stanowiska oraz kierunek rozwoju:

  • Rozwój pozycji spółki na terenie Aglomeracji Śląskiej poprzez budowanie relacji handlowych, pozyskanie nowych Klientów oraz sprzedaż systemów i usług IT.

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Rozwój obsługiwanego rynku poprzez aktywną sprzedaż oraz budowanie kontaktów biznesowych.
  • Obserwowanie i diagnozowanie tendencji rynkowych na rynku krakowskim.
  • Poszukiwanie nowych klientów, możliwości rynkowych w zakresie sprzedaży systemów i usług IT.
  • Aktywne prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie i zawieranie umów z klientami.
  • Realizacja planów krótko i długoterminowych dotyczących przyjętych założeń w zakresie działań handlowych.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania, najlepiej systemów klasy ERP, CRM, BPO, WMS, BI itp. lub usług IT do klienta biznesowego – warunek konieczny.
  • Znajomość sektora bankowego, telekomunikacyjnego lub public będzie stanowiła duży atut.
  • Bardzo dobra znajomość i wiedza na temat lokalnego rynku B2B (konkurencji, uwarunkowań biznesowych, potrzeb lokalnego biznesu) oraz zbudowane relacje biznesowe.
  • Doświadczenie w rozwoju rynku w zakresie doradztwa lub sprzedaży usług IT poparte sukcesami.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe oraz sukcesy w tym zakresie.
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie ofertowania, negocjacji i sprzedaży oprogramowania lub usług IT.
  • Inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na cel - kreatywność w tworzeniu strategii poszukiwania klientów, ukierunkowanie na odnoszenie sukcesów, na osiąganie coraz lepszych wyników.
  • Umiejętność poszukiwania informacji, spryt i dociekliwość.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania napotkanych trudności.
  • Wykształcenie wyższe oraz wiedza techniczna będzie stanowiła niewątpliwy atut, ale przede wszystkim ułatwi prowadzenie rozmów handlowych z klientami, pomoże w podejmowaniu trafnych decyzji oraz ocenie ewentualnego ryzyka.
  • Znajomość języka angielskiego - dodatkowy atut.
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Pracodawca oferuje:

  • Bezpieczną przyszłość, czyli stabilne zatrudnione w spółce świadczącej usługi Cloudcomputing, które stanowią najsilniej rosnący obszar IT.
  • Dostęp do ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów, które niejednokrotnie będą dużym wyzwaniem zawodowym.
  • Przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i efektywną pracę bez zbędnych korporacyjnych raportów, procedur i formalności.
  • Samodzielne stanowisko z wysokim poziomem decyzyjności i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Partnerstwo oraz duży kredyt zaufania.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy oraz dobrze skalkulowany
    system premiowy, a także komfortowe biuro w nowoczesnym budownictwie,
    kubek aromatycznej kawy na dobry początek dnia,
    a na dobre zdrowie pakiet opieki medycznej.

Kilka słów od Syntegia HR:

Dziękujemy za możliwość kontaktu oraz za poświęcony czas na zapoznanie się ze szczegółami oferty.
Chcemy poinformować, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami.
Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przekazane kandydatom podczas rozmowy telefonicznej.
Dołożymy wszelkich starań, aby wywiady telefoniczne i spotkania odbyły się w dogodnym terminie.
Gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność.

HR Partner
Najważniejsza lekcja zawodowa:
Ufaj swojej intuicji, bo ta „mówi” do Ciebie życiowe doświadczenia.
Prosimy o dodanie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy prowadzonych przez Syntegia Sp. zo.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa na rzecz klientów wskazanego wyżej podmiotu, a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanego wyżej podmiotu w związku z realizowanymi przez Syntegia Sp. zo.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Syntegia Sp. zo.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie (30-389) przy ulicy Komuny Paryskiej 4/13.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy