Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
MEDIF Sp. z o.o.

Key Account Manager w branży medycyny estetycznej i dermatologii

MEDIF Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Teren działania:

województwo Mazowieckie – preferowane miejsce zamieszkania Warszawa / okolice

Jeśli w swoim CV możesz poszczycić się udokumentowaną realizacją takich zadań jak:

• poparte sukcesami zawodowymi min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: w medycynie estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej, kosmetologii lub minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela medycznego związane z promocją i sprzedażą preparatów RX ,sprzętu medycznego na rynku szpitalnym i indywidualnym medycznym

• budowanie trwałych i bardzo dobrych relacji z klientami

• zbudowana i efektywnie utrzymana sieć kluczowych klientów na podległym terenie

• budowanie świadomości produktu na rynku

• systematyczne wykonywanie powierzonego budżetu sprzedaży

• współpraca z klientami i szkolenie ich z produktów firmy

• efektywna współpraca zarówno z klientami jak i z zespołem

• aktywny udział w konferencjach i imprezach branżowych

• organizowanie szkoleń

Nasze wymagania

ponadto posiadasz następujące umiejętności:

• umiejętność organizacji pracy

• zorientowanie na cel

• dobra znajomość języka angielskiego

• czynne prawo jazdy kat. B

jesteś:

• pełna/y pasji, zaangażowania i chęci zrobienia kariery

• komunikatywna/y

• dynamiczna/y

• dyspozycyjna/y, samodzielna/y

• etyczna/y w biznesie

• taktowna/y

• nastawiona/y na pracę zespołową, ale nie sprawią Ci problemu zadania indywidualne

• absolwentem wyższej uczelni

To oferujemy

oczekujesz od swojego pracodawcy:

• motywacyjnego systemu wynagrodzeń, ale też stabilnej formy zatrudnienia

• pracy w dynamicznym zespole

• szkolenia i rozwijania swoich umiejętności zawodowych

• dużej niezależności i wsparcia merytorycznego

• samochodu służbowego i nowoczesnych narzędzi pracy

to jesteś osobą, której poszukujemy!

MEDIF Future Medicine działający w sektorze stomatologii oraz medycyny estetycznej i dermatologii w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje dynamicznych, aktywnych osób posiadających wysoką kulturę osobistą, gotowych na podjęcie nowego wyzwania na stanowisku:

Specjalista Serwisu Technicznego (Help desk) w branży medycznej

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje