Key Account Manager w dziale Eksportu (kraje anglojęzyczne)

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Arkońska 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 01 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Arkońska 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie projektów i realizacja planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Analiza i stały monitoring rynku pod kątem nowych inwestycji

  • Rozpoznawanie i kreowanie potrzeb klientów

Nasze wymagania

  • Lubisz pracować w międzynarodowym środowisku i biegle posługujesz się językiem angielskim (dodatkowy niemiecki mile widziany)

  • Masz doświadczenie w sprzedaży projektowej w branży konstrukcyjnej i/lub

  • budowlanej

  • Interesuje Cię rynek eksportowy (głównie zachodnia i północna Europa)

  • Aktywnie pozyskujesz klientów i dobrze rozpoznajesz ich potrzeby

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata