Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager w dziale Reproductive Medicine and Maternal Health

FERRING PHARMACEUTICALS POLAND SP. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja leków w obszarze medycyny rozrodu - sektor prywatny

  • promocja leków w obszarze położniczym - sektor szpitalny

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z przydzielonymi klientami

  • współpraca z wybranymi hurtowniami, aptekami

  • realizacja ustalonej strategii i polityki działania

  • analiza sytuacji rynkowej oraz wyników biznesowych przydzielonych klientów

  • przygotowywanie prognoz sprzedaży podległego portfolio

  • realizacja sprzedażowych celów biznesowych w wymiarze rocznym, kwartalnym, miesięcznym odnoszących się do konkretnych produktów, powierzonego regionu i dedykowanych klientów.

  • prowadzenie prezentacji produktowych, promowanie i umacnianie wizerunku Firmy na rynku

  • stałe poszerzanie i zdobywanie umiejętności biznesowych

  • adaptacja w kulturze organizacyjnej

  • aktywny udział w przygotowywaniu projektów lokalnych, narodowych, business case

  • praca w zespole i efektywna komunikacja z zespołem i innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Senior Product Specialist/Key Account Specialist minimum 2 lata

  • doświadczenie w pracy w środowisku specjalistycznym (doświadczenie w pracy w obszarze medycyny rozrodu lub ginekologii i położnictwa będzie dodatkowym atutem)

  • wykształcenie wyższe

  • wysoka kultura osobista

  • silna orientacja na realizację celów biznesowych

  • kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne

  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem terytorium

  • doświadczenie w planowaniu i realizowaniu indywidualnych projektów dla klientów

  • zdolność do formułowania wniosków i tworzenia biznesowych rekomendacji

  • wysoki poziom motywacji, otwartości na własny rozwój, poprzez stałe poszerzanie i zdobywanie umiejętności biznesowych

  • umiejętność adaptacji w kulturze organizacyjnej firmy (przestrzeganie zasad i procedur wewnętrznych, dostosowanie się do zmian, otwartość na feedback)

  • umiejętność pracy w zespole

  • skuteczna komunikacja

  • kreowanie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów w zakresie rozwoju działu

  • znajomość j. angielskiego

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w doświadczonym i przyjaznym zespole

  • pracę z elitarną grupą Specjalistów (B2B)

  • praca z uznaną marką na rynku

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy)

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, ZFŚS)

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • różnorodność pracy (KOL management)

FERRING PHARMACEUTICALS POLAND SP. z o.o.

Firma Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą bio-farmaceutyczną, która identyfikuje, rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne produkty dla różnych działów medycyny. Główne obszary działania firmy to leki stosowane w gastroenterologii, urologii, ginekologii i położnictwie, a także pediatrii i endokrynologii. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach świata, a nasze leki stosowane są w blisko 100.

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy obejmuje województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.