Logo Pracuj.pl

Key Account Manager w Dziale Sprzedaży

Mérieux NutriSciences (Silliker Polska Sp. z o.o.)O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji, negocjacje i spotkania z klientami
  • Realizacja planów sprzedaży, monitorowanie efektywności działań związanych z pozyskaniem i utrzymaniem klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B, w tym co najmniej 2 lata w sektorze usług laboratoryjnych
  • umiejętność nawiązywania nowych relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji handlowych
  • skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • gotowość do pracy w terenie i prawo jazdy kat. B
  • komunikatywny angielski

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • premie uzależnione od osiąganych wyników
  • szeroki pakiet socjalny
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Mérieux NutriSciences (Silliker Polska Sp. z o.o.)

Mérieux NutriSciences jest częścią Instytutu Mérieux, międzynarodowej grupy zatrudniającej ponad 15 000 pracowników skoncentrowanych na dostarczaniu rozwiązań dla poprawy zdrowia publicznego na całym świecie. Jesteśmy międzynarodową siecią akredytowanych niezależnych laboratoriów i biur konsultingowych, specjalizujących się w analizie żywności oraz doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności, świadczących usługi dla producentów, dystrybutorów i operatorów sektora spożywczego. Blisko 100 laboratoriów firmy prowadzi działalność zgodnie z międzynarodowymi normami ISO oraz lokalnymi regulacjami w 20 krajach na wszystkich kontynentach.

Key Account Manager w Dziale Sprzedaży, łódzkie