Key Account Manager w kanale tradycyjnym

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-23
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-05-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, producenta żywności o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Key Account Managera z doświadczeniem w pracy w kanale tradycyjnym (sieci lokalne, partnerskie, convenience i franczyzowe).

    Regiony obsługi: Polska Północna / Polska Południowa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa m.in. sieci lokalnych, partnerskich, convenience i franczyzowych na terenie kraju,
    • Współpraca w zakresie produktów private label,
    • Nastawienie na poznanie i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami,
    • Opracowanie ofert i wdrażanie nowych produktów,
    • Przedstawianie planu wprowadzenia produktów do poszczególnych sieci,
    • Prowadzenie projektów dla klientów,
    • Prowadzenie prezentacji dla klientów,
    • Stałe monitorowanie sytuacji rynkowej w zakresie nowych produktów, cen detalicznych, konkurencji,
    • Monitorowanie sprzedaży poprzez analizę kosztów, metod i wyników oraz rekomendowanie i wprowadzanie zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności,
    • Udział w targach krajowych i międzynarodowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży FMCG w pracy w kanale tradycyjnym,
    • Orientacja na klienta na wysokim poziomie,
    • Umiejętność pracy w warunkach zwiększonej presji na wynik,
    • Doświadczeniem w samodzielnym przygotowywaniu ofert i pracy na marży,
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży private label,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne, kwartalne oraz roczne
    • Samochód służbowy,
    • Karta Multisport,
    • LuxMed,
    • Darmowy kurs języka angielskiego i niemieckiego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.