Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager - w lecznictwie szpitalnym i AOS

SHIRAZ PHARM sp. z o.o.

8 00011 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w celu kreowania wizerunku firmy w środowisku lekarskim

  • Promowanie produktów z portfolio, poprzez budowanie świadomości i pozycji rekomendowanych produktów oryginalnych, wytwarzanych w Europie przez producentów dla swojego przedstawiciela spółki Shiraz Pharm w środowisku lekarskim o specjalności m.in. chirurgia; urologia, endokrynologia, ginekologia dodatkowo poradnie przeciwbólowe (w tym promocja zdalna)

  • Prowadzenie szkoleń, wykładów, prezentacji w środowisku medycznym

  • Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku KAM dział szpitalny, mile widziane doświadczanie w pracy z kontrastami i/lub produktami leczniczymi przeciwbólowymi

  • Bardzo dobra znajomość środowiska lekarskiego na podległym terenie

  • Ambicje w realizowaniu celów sprzedażowych w tym umiejętność działania zdalnie

  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania kontaktów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, aktywność

  • Dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność prowadzenie prezentacji i webinariów

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Pracę w organizacji, dla której podstawą są wartości takie jak; zaangażowanie, samodzielność, kreatywność i uczciwość

  • Pracę ze specjalistycznymi i innowacyjnymi produktami nieposiadającymi konkurencji

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

O nas

Shiraz Pharm prowadzi sprzedaż na terenie Polski, produktów leczniczych oryginalnych firm farmaceutycznych z Francji, Włoch i Kanady. Producentów innowacyjnych produktów specjalistycznych z ochroną patentową m.in. kontrastów do wizualizacji podczas zabiegów chirurgicznych, odtrutek czy produktów leczniczych przeciwbólowych skierowanych do środowiska medycznego i farmaceutycznego.