Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account manager

Progress Consulting for industry

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w spotkaniach z kluczowymi klientami organizacji

  • Pozyskiwanie nowych Projektów

  • Wspieranie i wdrażanie nowych projektów i konceptów.

  • Prowadzenie ważnej korespondencji z partnerami biznesowymi

  • Tworzenie strategii współpracy

  • Branie udziału w negocjacjach

  • Koordynacja pracy sprzedawców

  • Sporządzanie raportów

  • Przygotowywanie umów i kontrola ich realizacji

  • Przygotowanie ofert oraz kalkulacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane we współpracy z klientem z branży Automotive

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku w tym samochód służbowy

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

  • Niezbędne szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Co musisz siedzieć o firmie PROGRESS ?

Od 2005 roku nieprzerwanie obsługujemy sektory produkcyjne i logistyczne.

Firma wyspecjalizowała się w zakresie świadczenia usług dla firm z sektora motoryzacyjnego na terenie całego kraju oraz wdrażania innowacyjnych produktów technologicznych.

Przewiń do profilu firmy