Oferta pracy

Key Account Manager

HRK S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to Operator Logistyczny o globalnych możliwościach świadczący usługi w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, a także obsługi magazynowej oraz wsparcia celnego. Jest firmą znajdującą się w TOP 10 firm pod kątem przychodów z działalności TSL w 2020 roku.

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i aktywna sprzedaż w obszarze frachtu drogowego (krajowego i międzynarodowego)

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród potencjalnych klientów

Wymagania pracodawcy

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży frachtu drogowego - warunek konieczny

  • Orientacja na klienta, silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe

  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Przewiń do profilu firmy