Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

GBA Polska

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja usług badań laboratoryjnych dla branży środowiskowej, w tym: udział w targach/ konferencjach związanych z ochroną środowiska;

  • Prowadzenie działań handlowych w wyznaczonym obszarze kraju odpowiednich do wyznaczonego segmentu Klienta;

  • Aktywna sprzedaż usług środowiskowych oraz powiązanych z nimi: badań laboratoryjnych, opracowań, ekspertyz i dokumentacji;

  • Pozyskiwanie Klientów oraz budowanie z nimi i utrzymywanie efektywnej relacji;

  • Udział w opracowywaniu i realizacji planu sprzedaży zgodnie ze wskaźnikami ustalonymi przez dział sprzedaży dla wszystkich pracowników działu handlowego;

  • Realizacja strategii sprzedażowej i wynikającego z niej planu;

  • Bieżące raportowanie przełożonemu i inne aktywności administracyjne związane z procesem sprzedażowym;

  • Przygotowywanie ofert handlowych/przetargów i umów z Kontrahentami;

  • Wymiana informacji pomiędzy członkami zespołu w kraju;

  • Stałe prowadzenie analizy rynku w swoim zakresie odpowiedzialności oraz wykorzystanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży;

  • Aktualizacja w bazach danych firmy dotyczących Klienta w zakresie sprzedaży i rentowności;

  • Efektywna współpraca z zespołem Obsługi Klienta, Laboratorium, Działem Ekspertyz Środowiskowych, Działem Próbkobrania, Działem Marketingu;

  • Kompleksowa obsługa Klienta (koordynacja zlecenia, ścisła współpraca z Laboratorium, Działem Ekspertyz Środowiskowych, wyjaśnianie nieprawidłowości, obsługa reklamacji);

  • Uczestnictwo w projektach podnoszących efektywność pracy działu i firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Biotechnologia, Biologia, Chemia, Ochrona Środowiska, Geologia lub pokrewnych;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;

  • Doświadczenie w nawiązywaniu długofalowych relacji z Klientami;

  • Umiejętności negocjacyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość aktów prawnych z zakresu ochrony środowiska;

  • Ukierunkowanie na realizację celów, planów sprzedażowych;

  • Znajomość rynku usług środowiskowych;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – firma międzynarodowa, o znaczącej pozycji w swoim obszarze;

  • Umowa o pracę na pełen etat;

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;

  • Możliwości rozwoju;

  • Praca w dynamicznym zespole;

  • Pakiet benefitów: medyczny Lux-Med, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • Prace mobilną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej