Oferta pracy

Key Account Manager

Velvet CARE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Miejsce pracy:
Warszawa (ścisłe centrum)

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie całokształtem współpracy i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami z rynku nowoczesnego
  • Monitorowanie rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i dystrybucji oraz budowanie pozycji lidera w kategoriach produktowych firmy
  • Negocjowanie kontraktów handlowych
  • Udział w opracowywaniu strategii handlowej dla rynku nowoczesnego
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i założonego poziomu rentowności
  • Zarządzanie akcjami promocyjnymi w obszarze klientów sieciowych
  • Współpraca z innymi działami firmy mająca na celu zapewnienia najwyższej jakości realizacji zamówień i budowania silnej pozycji firmy na rynku

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczanie w obszarze współpracy z klientem sieciowym w firmie z branży FMCG
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Nastawienie na realizacje założonych celów
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

Oferujemy

  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Doskonałą lokalizację biura ( Warszawa, ścisłe centrum),
  • Pracę w zgranym zespole, zaangażowanym i zmotywowanym,
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych ( karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy