Oferta pracy

Key Account Manager

Sprint S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sprint your career!

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Łączymy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje nas w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii.

Siedziba główna firmy mieści się w Olsztynie, zaś oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy i Warszawie. Realizujemy usługi na terenie całego kraju i Europy.

Największym kapitałem naszej firmy są Pracownicy. Jeżeli cenisz stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy i z zaangażowaniem oddajesz się nowym zadaniom dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(sektor publiczny)

Główne zadania na stanowisku:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych oraz obsługa kluczowych klientów
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji
  • koordynacja całości prac związanych z procesem ofertowania
  • ścisła współpraca z działami wsparcia technicznego i realizacji projektów
  • aktywne uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach branżowych
  • bieżąca analiza rynku oraz konkurencji
  • uczestniczenie w budowaniu lokalnej strategii sprzedaży firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży rozwiązań i usług informatycznych, telekomunikacyjnych
  • znajomości specyfiki bieżących potrzeb w zakresie IT, telekomunikacji
  • znajomości technik negocjacyjnych oraz prowadzenia rozmów handlowych
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów i dynamiki w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowo doceniamy:

  • znajomość zagadnień dot. przetargów publicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę / B2B / - to Ty wybierasz najlepszą dla siebie formę zatrudnienia
  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym, młodym zespole
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie)
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)
  • wsparcie w rozwoju zawodowym, finansujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach
  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w działaniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy