Oferta pracy

Key Account Manager

EDIKO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Ediko Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem, działającą w branży IT, specjalizującą się w zarządzaniu usługami druku dla rynku B2B. Jesteśmy Dystrybutorem urządzeń drukujących Triumph-Adler.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa / Wola

Zadania:

  • współuczestniczenie w przygotowaniu strategii sprzedaży produktów firmy
  • przygotowanie i realizacja planu sprzedaży
  • aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę z naciskiem na kontrakty MPS
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymanie stałych kontaktów z klientami firmy
  • definiowanie potrzeb klientów i dbanie o ich satysfakcję
  • negocjacje handlowe i opieka nad klientem w procesie sprzedaży
  • bieżące raportowanie działań handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • min 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w obszarze B2B
  • dobra znajomości branży automatyki biurowej i/lub IT
  • sukcesy w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacji kontraktów
  • silne zorientowanie na realizację planów sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność planowania pracy własnej
  • zdolności organizacyjne
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność
  • kreatywność i zorientowanie na osiąganie sukcesów
  • pogodne usposobienie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku

www.ediko.pl

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy