Oferta pracy

Key Account Manager

Mieszko S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mieszko, ceniony producent wysokiej jakości pralin, czekoladek, cukierków oraz wafli,
aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Key Account ManagerNumer ref.: KAM/10/2020

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kluczowymi klientami firmy (przychodami oraz zyskownością)
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Tworzenie ofert i umów handlowych
  • Negocjowanie warunków kontraktów rocznych i śródrocznych
  • Monitorowanie i analizowanie danych dotyczących kontrahentów, sprzedaży oraz optymalizacja asortymentu
  • Monitorowanie zapasu produktu u Klienta
  • Planowanie i organizowanie centralnych działań promocyjnych
  • Tworzenie raportów w zakresie wyników sprzedaży i działań promocyjnych
  • Współpraca z zespołem terenowym mając na celu egzekucję ustaleń centralnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Marketing, Handel)
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży,
  • Znajomość branży FMCG
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Kreatywność , dążenie do celu
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów: Excel, Word, PowerPoint

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Ambitną i kreatywną pracę w dobrej atmosferze
  • Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • Profesjonalne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy