Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

DEMOS PERSONNEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

DEMOS PERSONNEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Krakowska 110/114/B-26

Warszawa

Działamy na rynku polskim od roku 2004. W ciągu tego okresu mieliśmy przyjemność współpracować z ponad 2 500 firm i przedsiębiorstw na terenie polski realizując projekty doradcze, szkoleniowe rekrutacyjne oraz outsourcingu pracowniczego. Dzięki wykorzystaniu międzynarodowego know-how oraz synergii działań w ramach grupy Demos dostarczamy usługi na najwyższym poziomie potwierdzone wysokim wskaźnikiem NPS.

Key Account ManagerNumer ref.: KAM/09/2020

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i opieka nad kluczowymi klientami firmy,
  • Monitorowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych przez naszą firmę usług outsourcingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej,
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych,
  • Pełna, kompleksowa współpraca z kluczowymi klientami przy projektowaniu oraz realizacji,
    projektów,
  • Przygotowanie i negocjacje umów z klientami,
  • Współpraca w kształtowaniu strategii sprzedaży.

Wymagania:

  • Orientacja na wyniki,
  • Postawa proaktywna,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Efektywne planowanie i określanie priorytetów,
  • Kreatywność i elastyczność w kontaktach z klientami,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 5 lat.

Oferujemy:

  • Profesjonalne wprowadzenie i opiekę mentora,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Profesjonalne szkolenia handlowe,
  • Indywidualny Plan Rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne