Oferta pracy

Key Account Manager

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z największymi klientami branży FMCG.
  • Doradzanie klientom, planowanie, projektowanie i nadzór nad procesem sprzedaży w obsłudze strategicznych klientów.
  • Wsparcie przy sprzedaży reklamy i projektów digitalowych.
  • Negocjacje umów.
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu digitaludla klientów branży FMCG.
  • Wsparcie przy tworzeniurozwiązań reklamowych dla branży FMCG.
  • Monitorowanie i analiza danych wewnętrznych i rynkowych dotyczących segmentu i konkurencji.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży mediowej.
  • Bardzo dobra znajomość klientów z sektora FMCG.
  • Wiedza z zakresu digital marketingu.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania i zarządzania relacjami.
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy z zakresu technik sprzedaży, negocjacji.
  • Zdolności analityczne.Nastawienie na cel i jego realizacja.
  • Samodzielność, otwartość i dynamizm wprowadzeniu projektów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy