Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Point Sp.z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nowa osoba w zespole, pracując zdalnie lub z biura w Warszawie, będzie odpowiedzialna za oferowanie systemów związanych z infrastrukturą i bezpieczeństwem IT. Celem takiego działania będzie aktywne zdobywanie nowych kontrahentów oraz utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży IT (sprzedaż projektowa)

  • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych kontrahentów

  • umiejętność analizy potrzeb klientów oraz pracy w zmieniającym się środowisku biznesowym

  • umiejętność prowadzania negocjacji z osobami decyzyjnymi

  • nastawienie na realizację celów

  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • pracę w trybie zdalnym lub stacjonarnym w Warszawie, zapraszamy kandydatów z całej Polski

  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

  • premie bez ograniczeń zależne jedynie od własnych efektów i zaangażowania

  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość użytkowania samochodu służbowego

  • certyfikowane szkolenia w kraju i za granicą

  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy w firmie z 20-letnim doświadczeniem

Point Sp.z o.o.

Firma POINT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom zintegrowanych rozwiązań z szeroko pojętego bezpieczeństwa i infrastruktury systemów informatycznych. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług polegających na instalacji, konfiguracji oraz szkoleniu administratorów sieci komputerowych. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są zdobyte certyfikaty i statusy od światowej klasy partnerów (m.in. Eset Platinium Partner, Gold Partner Extreme Networks, Partner Works Certified Extreme Networks, Fortinet Expert Partner z jednoczesną specjalizacją Data Center, Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001). Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy również najważniejszy certyfikat w programie certyfikowania inżynierów technicznych – Fortinet NSE 8.

Przewiń do profilu firmy