Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Jagram S.A.O firmie

Jagram S.A.

Marii Konopnickiej 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój własnego centrum biznesowego w ramach firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi

  • Prognozowanie i analiza sprzedaży, budżetowanie, prowadzenie negocjacji

  • Analizowanie potrzeb klientów i rynku

  • Praca z klientami i wewnętrznym multidyscyplinarnym zespołem specjalistów w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań oraz produktów

  • Wyjazdy zagraniczne, organizowanie targów

Nasze wymagania

  • Osób zmotywowanych, niebojących się wyzwań, samodzielnej pracy i chcących prowadzić własne projekty w obszarze sprzedaży i marketingu

  • Osób z doświadczeniem w budowaniu relacji z klientem biznesowym

To oferujemy

  • Nieograniczone możliwości rozwoju

  • Dużą samodzielność, szerokie pole do działania i możliwość realizacji własnych inicjatyw

  • Udział w międzynarodowych targach i szkoleniach

  • Żywy kontakt z językami obcymi

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Jagram S.A.

Jesteśmy małą innowacyjną antykorporacją z atmosferą start-upu. Odnosimy sukcesy zawodowe przy zachowaniu czasu na rodzinę, pasje i wypoczynek. Zbudowaliśmy silną markę i od 30 lat z sukcesem reagujemy na ciągłe zmiany otoczenia. Staliśmy się szkołą biznesu dla młodych przedsiębiorców, którzy po zakończeniu pracy u nas założyli własne firmy lub robią kariery w dobrych przedsiębiorstwach.

Przewiń do profilu firmy