Administratorem Twoich danych osobowych jest No Fluff Jobs Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Kieleckiej 5/40, 81-303 Gdynia. Twoje dane są przetwarzane w celu prowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego celu. Twoje dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu bieżącego procesu rekrutacji, chyba że zostanie udzielona osobna zgoda. Masz prawo do dostępu, poprawiania, modyfikowania, aktualizowania, żądania przekazania lub usunięcia danych oraz wycofania zgody.
No Fluff Jobs sp. z o.o.

Key Account Manager

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i budowanie własnej sieci kontaktów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami i dbanie o ich potrzeby

  • Raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem CRM

Nasze wymagania

  • Must have: co najmniej 2 lat doświadczenia w pozyskiwaniu klientów B2B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1- będziesz nawiązywać i utrzymywać relacje również z klientami anglojęzycznymi

  • Dobra znajomość rynku HR lub IT

  • Umiejętność nawiązywania profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientami

  • Proaktywne nastawienie i chęci do poszukiwania rozwiązań

To oferujemy

  • Umowa B2B oraz wynagrodzenie w wysokości 5000 - 7000 zł netto + VAT + comiesięczne premie za realizację planów sprzedażowych

  • Empowerment - wierzymy, że będziesz wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i lekcje angielskiego z native speakerem

  • Zgrany zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 60-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy