Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

SMARTLUNCH SP Z O OO firmie

6 700
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie i prowadzenie spotkań i telekonferencji z Klientami (działy HR, prezesi, dyrektorzy kluczowych działów)
  • Wdrażanie usługi u Klienta i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi i potencjalnymi Klientami
  • Analiza i monitorowanie potencjału rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Bieżące raportowanie aktywności oraz swojej pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
  • Gotowość do budowania długoterminowych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobrej komunikacji z innymi członkami zespołu
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w sprzedaży do działów HR będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe w wysokości 6700 zł brutto oraz system prowizyjny
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi m. in. samochód służbowy, telefon, laptop
  • Pracę w systemie zdalnym z cyklicznymi spotkaniami w centrali we Wrocławiu
  • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach rozwojowych (autorski program SmartAkademia)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

SMARTLUNCH SP Z O O

SmartLunch to firma dbająca o to, żeby ludzie nie byli głodni w swoim miejscu pracy. Dzięki naszemu systemowi, pracownik może otrzymywać od swojego pracodawcy smaczne posiłki z dowozem do miejsca pracy w formie benefitu. Nasza technologia rozwiązuje wszystkie problemy związane z tym procesem. Więcej możesz dowiedzieć się na naszej stronie WWW.

Poszukujemy osoby, która zadba o rozwój sprzedaży oraz utrzymanie odpowiedniej jakości świadczonych usług na podległym terenie. Twój wpływ na kierunek, w którym chcemy się poruszać, będzie bardzo duży. Stawiamy cele, do których Ty będziesz wyznaczać ścieżki, dlatego bardzo ważna jest Twoja kreatywność i zdobyte doświadczenie.

Procesy rekrutacyjne w SmartLunch prowadzimy sprawnie, dlatego liczbę etapów skracamy do minimum:

  • Aplikacja
  • Analiza i selekcja nadesłanych CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie rekrutacyjne online
  • Feedback po spotkaniu

W razie pytań zadzwoń pod numer 505 709 501

Key Account Manager, Warszawa