Oferta pracy

Key Account Manager

e-point SAO firmie

  • Filona 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

e-point SA

Filona 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Zdobywanie i utrzymanie bazy klientów w oparciu o tendencje rynkowe i strategię sprzedażową firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami i partnerami biznesowymi

  • Przygotowywanie ofert, zamówień oraz umów handlowych

  • Negocjacje i finalizacja umów handlowych

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży (przychód, marża)

  • Odpowiedzialność za egzekucję należności obsługiwanych klientów

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań produktowych odpowiadających potrzebom rynku

  • Raportowanie bieżącej aktywności sprzedażowej

  • Odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem

  • Realizowanie sprzedaży zgodnie z ustalonym procesem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży

  • Min. rok doświadczenia w realizacji strategii sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 / C2

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Umiejętności prezentacyjne w sprzedaży

  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem

  • Wysoka orientacja na wyniki

  • Dynamizm w działaniu

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (wyjazdy 1-dniowe, 3-4 w miesiącu)

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu rynku B2B

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o świadczenie usług (B2B) lub umowa o pracę

  • Doświadczony i zgrany zespół - możliwość nauki i poszerzania horyzontów

  • Mieszany model pracy (stacjonarnie oraz zdalnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zadanie domowe

2

Spotkanie HR

3

Spotkanie biznesowe

e-point SA

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym (https://www.e-point.pl/o-nas/kodeks-honorowy) opisującego nasze wartości. Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy, które wspiera kulturę innowacji i współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Będziesz reprezentować firmę e-point poprzez aktywne prezentowanie obecnych i nowych rozwiązań i technologii, inspirowanie klientów firmy w zakresie możliwych rozwiązań technologicznych oraz trendów na rynku. Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie ofert oraz ich prezentację klientom przy wsparciu ekspertów z zakresu oferowanych usług oraz rozwiązań technologicznych.