Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

McHayes&StewardGroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Dzwonienie do Klientów i umawianie się z nimi na VideoCalls (VC) prezentujące nasz system

  • Udział w umówionych wcześniej VC i prezentacja naszego systemu

  • Działania follow up, po zakończonym VC, kontakt z klientem,

  • Doprowadzenie do ustalenia warunków i zamknięcia sprzedaży.

  • Opieka i prowadzenie pozyskanych klientów i dbałość o ich satysfakcję z systemu

  • Odpowiadanie na zapytania „wchodzące” z rynku i umawianie z nimi VC

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która nie boi się dzwonić codziennie do klientów biznesowych, sprzedawać nie tylko przez telefon ale głownie na Video Callach (wideokonferencje).

Szukamy kogoś, kto wierzy w swoje umiejętności sprzedaży i nie ma obaw przed tym aby inicjować rozmowy i rozmawiać z decydentami w postaci dyrektorów handlowych, szefów działów HR (bo to z nimi będziesz rozmawiał/a o wdrożeniu naszego systemu).

Jeżeli sprzedawałeś/aś rozwiązania B2B i odnosiłeś/aś w tym sukcesy, lub jeżeli po prostu wierzysz w to, że dasz radę sprzedawać na bardzo konkurencyjnym rynku, wyślij swoje CV.

McHayes&StewardGroup

Jesteśmy dostawcą mobilnego systemu www.SalesOn.pl - jednego z najlepszych na polskim rynku systemów do automatyzacji rozwoju kompetencji handlowców w Polsce. Z naszego systemu korzysta ponad 10.000 handlowców z ok 200 firm. Nasz zespół robi świetną robotę i planujemy go rozszerzyć o kolejne osoby.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe info:

  • Miejsce pracy – Warszawa (z siedziby firmy + elementy pracy hybrydowej).

  • Gwarantujemy stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży + premie

  • Sprzedaż produktu który, ma świetne recenzje jest jednym z najlepiej ocenianych systemów na rynku.

  • Rozwiniesz swoje umiejętności sprzedaży jak nigdzie indziej, bo SalesOn to potężny system szkoleniowy dla Handlowców (możesz ukończyć nawet kilkadziesiąt szkoleń)

Chcesz zobaczyć gdzie możesz pracować?

Wejdź na stronę www.saleson.pl i sprawdź jak wygląda nasz system i co mówią o nim klienci.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłania CV - listów motywacyjnych nie czytamy :)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy również o dopisanie w CV aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.