Oferta pracy

Key Account Manager

Impel System spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizację indywidualnego planu sprzedaży

  • Budowanie relacji z klientami biznesowymi

  • Umiejętne badanie potrzeb klienta oraz inicjowanie działań cross-sellingowych

  • Przygotowanie kalkulacji oraz dedykowanego rozwiązania dla klienta

  • Prowadzenie negocjacji oraz finalizowanie procesu sprzedaży

  • Inicjowanie działań oraz projektów sprzedażowych ukierunkowanych na kompleksową obsługę klientów z różnych segmentów rynku

  • Współpracę z innymi działami handlowymi i operacyjnymi w ramach struktur Grupy Impel (np. w zakresie realizacji usług, tworzenia kalkulacji handlowych, umów oraz analizy kosztowej kontraktów)

  • Uczestniczenie w wielu szkoleniach produktowych i sprzedażowych oraz dzielenie się wiedzą

  • Raportowanie działań w systemie SAP CRM

Nasze wymagania

  • Min. 3 letniego doświadczenia w aktywnej bezpośredniej sprzedaży B2B, opartej na relacyjnych kontaktach z klientami

  • Doświadczenia w sprzedaży usług

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz wyznaczania sobie celów

  • Doskonałych umiejętności współpracy oraz komunikacji

  • Proaktywnej postawy i motywacji do działania

  • Doświadczenia w pracy na dowolnym systemie CRM

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon),

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników,

  • Duże możliwości pozyskania potencjalnych klientów z różnych branż,

  • Szeroki pakiet szkoleń w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe),

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych,

  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży