Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Globema Sp. z o.o.O firmie

  • Wita Stwosza 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Globema Sp. z o.o.

Wita Stwosza 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych (B2B)

  • Tworzenie ofert, kontraktów i dokumentów handlowych

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów oraz ich bieżącą obsługę

  • Badanie potrzeb i dopasowywanie proponowanych rozwiązań IT do wymagań klientów

  • Wprowadzanie nowych, innowacyjnych aplikacji na rynek krajowy oraz globalny

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami Globemy, w tym głównie Google i General Electric

  • Uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i negocjacjach handlowych

  • Aktywne udział w rozwijaniu naszych procesów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Mówisz i piszesz płynnie po angielsku (poziom C1 lub wyższy)

  • Jesteś nastawiony/a na sukces i zdeterminowany/a w dążeniu do osiągania ambitnych celów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji przychodzi Ci z łatwością

  • Umiesz i lubisz prowadzić rozmowy handlowe i negocjacje

  • Umiesz słuchać klientów, potrafisz dojść do ich prawdziwych potrzeb

  • Lubisz działać kreatywnie – tworzyć prezentacje, tworzyć teksty, obsługiwać portale webowe

  • Jesteś samodzielny/a i skuteczny/a w realizacji postawionych sobie zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży B2B, marketingu lub prawnej obsłudze biznesu

  • Wiedza merytoryczna z obszaru systemów IT i rozwiązań Cloud, SaaS itp.

To oferujemy

  • Pracę z ciekawymi ludźmi pełnymi pasji, nie tylko do pracy ;-)

  • Pracę z klientami z całego świata, zarówno firmami Fortune 500 jak i małymi przedsiębiorstwami

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub na kontrakt B2B

  • Szansę na znaczący rozwój kompetencji IT i sprzedażowych

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych, w tym na konferencje informatyczne i branżowe

  • Pakiet medyczny LuxMed i sportowy MultiSport Plus

  • Work-life balance: elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Globema jest w całości polską innowacyjną firmą typu Software House działającą na rynku od 1998 roku. Od wielu lat firma jest partnerem GE Energy oraz Google.

Firmę tworzy ponad 100 pracowników w głównej siedzibie w Warszawie oraz kilkunastoosobowy zespół w oddziale w Łodzi. Realizujemy wiele projektów innowacyjnych dofinansowanych ze środków europejskich, związanych m.in. z odnawialnymi źródłami energii – więcej informacji znajduje się na stronie https://www.globema.pl/globema/prace-br/. Zajmujemy się również tworzeniem i wdrażaniem dużych systemów informatycznych bazujących na platformach GIS (Geographical Information Systems) służących do zarządzania majątkiem sieciowym dla firm telekomunikacyjnych, energetycznych i ciepłowniczych.

Kilka lat temu wykonaliśmy dla Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji system SWDPRM, który wspiera pracę całego Państwowego Ratownictwa Medycznego w Polsce – więcej szczegółów znajduje się na stronie https://www.globema.pl/swd-prm-karetki-pogotowia/. System ten zapewnia ciągłość działania na poziomie 99,999%. W ramach projektów badawczych rozpoczęliśmy tworzenie systemów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i technologii Machine Learning.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów – deweloperów, architektów, projektantów, testerów, analityków biznesowych i menadżerów, od których można się wiele nauczyć. Tworzymy nowatorskie systemy, co stawia przed pracownikami niebanalne wyzwania. U nas nie można się nudzić!

Nasi pracownicy bardzo cenią sobie świetną, przyjacielską atmosferę pracy w niewielkich zespołach oraz dogodne warunki pracy w biurze. Czekamy również na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy