Oferta pracy

Key Account Manager

Advatech Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z Klientami i dostawcami firmy

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych

  • Prezentacja ofert i negocjowanie warunków współpracy

  • Współpraca z pracownikami działu handlowego, działu technicznego i działu marketingu

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT (hardware, software, integracja)

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży rozwiązań IT

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem na każdym szczeblu organizacji

  • Umiejętność analizy potrzeb Klienta

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi

  • Znajomość j. angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość sektora finansowego i/lub publicznego

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem sprzedaży w oparciu o Ustawę PZP

  • Znajomość rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Możliwość rozwoju zawodowego - zdobywanie doświadczeń przy zaawansowanych technologicznie projektach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Advatech Sp. z o.o.

Jako Advatech od ponad 20 lat projektujemy oraz wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne, szczególnie w obszarach rozwiązań serwerowych, wirtualizacji, automatyzacji, rozwiązaniach „software defined”, systemach sieciowych, backupie i innych.

Stosujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne. Zajmujemy się wdrożeniami, które prowadzą doświadczeni inżynierowie. Nasze kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami, natomiast wieloletnie doświadczenie oraz know-how pozwalają zapewnić kompleksową obsługę Klientów.

Od początku istnienia sukcesywnie i dynamicznie podnosimy jakość oferowanych usług, zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zaufanie, jakim nas obdarzają, jest najwyższym dowodem profesjonalnego podejścia do realizowanych przez nas usług i rzetelnego wywiązywania się z projektów. Potwierdzają to zdobyte referencje. Najlepsze wyniki osiągamy w dostarczaniu produktów i usług dla banków, instytucji finansowych, przemysłu, telekomunikacji, sektora utility oraz instytucji publicznych.

Przewiń do profilu firmy