Oferta pracy

Key Account Manager

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Żwirki i Wigury 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Schenker Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie opartych na zaufaniu relacji z kluczowymi klientami firmy – opieka nad portfolio klientów.

  • Rozwijanie sprzedaży w ramach wszystkich produktów DB Schenker: transport drogowy, lotniczy, morski, rozwiązania multimodalne, logistyka kontraktowa (cross-selling) w tym pozyskiwanie nowych klientów.

  • Identyfikacja i rozwój kluczowych segmentów klientów.

  • Współdziałanie z innymi zespołami DB Schenker na rzecz wypracowania optymalnych rozwiązań dla klienta.

  • Analiza rynku konkurencji oraz trendów.

  • Regularna praca na systemie CRM.

  • Prowadzenie prezentacji handlowych i przygotowywanie ofert.

  • Negocjowanie warunków handlowych i operacyjnych z klientami.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kluczowymi klientami w branży TSL.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point.

  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne na wysokim poziomie.

  • Umiejętność oszacowania potencjału klientów.

  • Ukierunkowanie na cel.

  • Specjalizacja w wybranych rynkach wertykalnych (np. Retail, Industry czy Pharma).

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia).

  • Samochód służbowy.

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy