Key Account Manager

ATM S.A.O firmie

  • Grochowska 21A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 27 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ATM S.A.

Grochowska 21A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B, idealnie jeśli masz doświadczenie na rynku ISP lub rynku hurtowym

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • charakteryzuje cię inicjatywa, konsekwencja i skuteczność w działaniu

  • jesteś ukierunkowany/(-a) na realizację celów

  • wiesz jak budować i utrzymywać relacje z klientami kluczowymi

  • bardzo dobrze znasz język angielski – min. na poziomie B2

  • znasz pakiet MS Office

  • jesteś dyspozycyjny (dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi)

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Nasze wymagania

  • czujesz się „handlowcem z krwi i kości”, domykanie sprzedaży to Twoje powołanie, jesteś zaangażowany i zorientowany na cel, a do tego zainteresowany nowoczesnymi technologiami

  • chcesz zajmować się aktywną sprzedażą hurtową oraz utrzymaniem i rozwojem współpracy z kluczowymi klientami firmy

  • chcesz, żebyśmy nauczyli Cię naszych produktów i procesów, wdrożyli w nasz świat, dali możliwość realnego wpływu na nasz Biznes w zamian za Twoje zaangażowanie, skuteczność w działaniu, umiejętności miękkie z zakresu relacji z klientami i oczywiście wyniki sprzedażowe

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stała podstawa + atrakcyjny system prowizyjny

  • Elastyczne godziny pracy

  • Brak korporacyjności – kulturze korporacji mówimy NIE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

ATM S.A.

W centrach danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami B2B z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych.

Gdy potrzebujesz zrobić przelew albo kupujesz online – istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie MY dbamy, by serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non-stop.

Zasil nasz zespół i wejdź w świat nowych technologii.

Więcej na: www.atman.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje