Oferta pracy

Key Account Manager

Harper Hygienics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz marżowych u podległych Klientów

  • Utrzymywanie dobrych relacji i rozwój współpracy z klientami sieciowymi

  • Kreowanie, wdrażanie i realizowanie strategii sprzedażowo-marketingowej w kanale nowoczesnym

  • Współpraca z działem Obsługi klienta, Logistyki

  • Stały monitoring rynku i współtworzenie strategii sprzedaży

  • Negocjacje warunków handlowych

  • Współpraca z innymi działami firmy celem opracowywania długofalowej strategii dla podległych klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Manager’a, preferowane doświadczenie w branży Beauty

  • Nastawienie na realizacje celów

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Dokładność i samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego na poziomie dobrym - mile widziana

  • Dobra znajomość rynku nowoczesnego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii, Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy