Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

SAGES sp. z o.o.O firmie

  • Nowogrodzka 62c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SAGES sp. z o.o.

Nowogrodzka 62c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z obecnymi klientami

  • monitorowanie, odnawianie, renegocjowanie aktualnych kontraktów, analiza potrzeb klienta

  • tworzenie ofert i wycen wstępnych w oparciu o zapytania od obecnych lub napływających klientów, przy ścisłej współpracy z działem technicznym

  • monitorowanie przetargów w "spektrum zainteresowań"

  • współpraca z marketingiem w zakresie komunikacji z klientami i komunikacji poprzez stronę internetową

  • umawianie spotkań / prezentacji systemu z instytucjami potencjalnie zainteresowanych wdrożeniem

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia ofert na usługi realizowane przez firmę

  • zdolności interpersonalne i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie

  • dobra znajomość pakietów do pracy biurowej typu Microsoft Office

  • dokładność i staranność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • znajomość oprogramowania typu CRM

  • umiejętności analityczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - łącznie min 3 lata

Mile widziane

  • znajomość zagadnień IT

  • znajomość baz danych

  • znajomość systemu Linux

To oferujemy

  • pracę w firmie o płaskiej strukturze i niekorporacyjnym podejściu

  • biuro w samym centrum Warszawy (przy Dworcu Centralnym)

  • podstawowy pakiet medyczny

  • umowa B2B full time, z płatnymi 26 dniami wolnymi w roku kalendarzowym

  • służbowy smartfon oraz laptop

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą i rozwojową.

Jesteśmy współtwórcami oprogramowania Omega-PSIR, wspomagającego pracę szkół wyższych. Działamy na rzecz Open Science - dzięki nam dokonania naukowe są dostępne dla wszystkich. Realizujemy projekt rozwojowo-badawczy dotyczący automatycznego dostosowania dokumentów tekstowych na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: Warszawa/Śródmieście

Uwaga: W związku z zagrożeniem epidemiologicznym do odwołania pracujemy w pełni w trybie zdalnym.

Przewiń do profilu firmy