Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

BridorO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizowanie strategii sprzedaży w ramach nadzorowanej przez siebie sieci klientów detalicznych i Food Service.

  • Opracowywanie (zgodnie z polityką firmy) strategii sprzedaży na potrzeby swojej sieci dystrybucyjnej i negocjowanie umów rocznych.

  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży podległych klientów

  • Inicjowanie aktywności mających wpływ na sell out u klienta (zwiększenie numeryki, akcje promocyjne i wsparcie marketingowe).

  • Poszukiwanie nowych klientów w obu kanałach sprzedaży.

  • Rozwijanie bieżącej gamy produktów i proponowanie nowych artykułów w odpowiedzi na potrzeby poszczególnych klientów.

  • Gromadzenie informacji o bazie aktualnych i potencjalnych klientów oraz informacji o podległym rynku.

  • Codzienne prowadzenie i utrzymywanie bazy danych klientów w Sales Force.

  • Rozpoznawanie i identyfikowanie sposobów na rozwój działalności.

  • Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży, z uwzględnieniem prognoz.

  • Podleganie bezpośrednio Country Manager Poland, Russia & CIS Zone.

Nasze wymagania

  • 3 – 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży rolno-spożywczej (doświadczenie związane z rynkiem piekarniczym, będzie dodatkowym atutem).

  • Umiejętności negocjacyjne.

  • Idealnie - doświadczeniem w obydwu kanałach sprzedaży - Detal i Food Service.

  • Zdecydowane ukierunkowanie na osiąganie wyników.

  • Doświadczenie w organizacji wieloetapowej sprzedaży „producent – dystrybutor – użytkownik końcowy” (KAM)

  • Biegła znajomość angielskiego. Znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Samodzielność, umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

  • Gotowość do odbywania częstych podróży biznesowych po całej Polsce.

To oferujemy

  • Atrakcyjną płacę plus premię w oparciu o cele KPI.

  • Samochód służbowy i inne narzędzia związane ze stanowiskiem.

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

  • Okazję do pracowania dla lidera rynku sprzedającego wysokiej jakości produkty.

  • Interesujące i zróżnicowane zadania w prężnej rozwijającej się organizacji.

  • Pracę z niezwykle dynamicznym i pełnym zapału zespołem!

Bridor

Bridor należy do Le Duff Group; Od ponad 30 lat oferujemy naszym klientom wysokiej jakości pieczywo, wyroby ciastkarskie i cukiernicze, które spełniają ich wymagania i wpisują się w specyfikę prowadzonej przez nich działalności.

Jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, w których popularyzujemy francuski styl życia poprzez tradycyjne receptury smakowitego pieczywa, maślanych croissantów i wybornych makaroników.

Od 2011 r. z dumą partnerujemy największemu międzynarodowemu konkursowi gastronomicznemu Bocuse d'Or.

W 2019 r. zostaliśmy oficjalnym partnerem Société Nationale des Meilleurs Ouvriers de France.

Zdrowie, przyjemność i naturalność są najważniejsze i właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby opracowywać zdrowsze produkty, które są możliwie jak najbliżej natury.

Dołączając do nas, będziesz wspierać i upowszechniać tradycje piekarnicze z całego świata, aby dostarczać na każdy stół najlepsze wyroby piekarnicze!

Czy szukasz nowych wyzwań, które są zróżnicowane, stymulujące i ekscytujące?

Doskonale! Dołącz do nas, by dać wyraz swoim talentom i ambicjom!

Poszukujemy Key Account Manager Polska w celu rozwinięcia naszej działalności w Polsce, najlepiej z lokalizacją w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujesz ekscytującego wyzwania? Prześlij swoje CV już dziś!