Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

EliteHunter

7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż strategii/kampanii Adwords/SEM/SEO/Facebook,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa stałych klientów firmy,

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z Klientami,

  • Realizacja budżetów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami,

  • Jesteś samodzielny/a i konsekwentny/a w działaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług SEM, SEO.

To oferujemy

  • Zatrudnienie oparte o B2B ew. umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy, komputer, telefon, samochód, ołówek i co tam potrzebujesz :)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz kwalifikacji (do 10k + prowizja),

  • Ciekawe, odpowiedzialne, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,

  • Płaska struktura / kilkunastoosobowy zespół :)

  • Możliwość pracy zdalnej dla osoby z Warszawy i okolic.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

EliteHunter

Nasz klient specjalizujemy się w marketingu efektywnościowym w Internecie. Tworzy, dobiera i kreuje najskuteczniejsze rozwiązania. Dobiera narzędzia, buduje strategie i analizuje możliwości, które mają zadbać o widoczność marki w Internecie.

Przewiń do profilu firmy