Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Infomex Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami naszej firmy

  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT

  • Ścisłą współpracę z czołowymi producentami sprzętu IT

  • Inicjowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych

  • Pozyskiwanie nowych projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku odp. za sprzedaż do kanału B2B w branży IT

  • Znajomość zagadnień związanych z IT

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami

  • Zorientowanie na sprzedaż relacyjną i długoterminową

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów biznesowych

  • Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub UOP)

  • Atrakcyjny i prosty system premiowy

  • Opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Komfortowe warunki pracy w nieformalnej atmosferze, szkolenia i zgrany zespół

  • Wsparcie działu technicznego, działu marketingu oraz wsparcia sprzedaży

  • Samochód służbowy Audi

  • Notebook, telefon komórkowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

W związku ze rozwojem Działu Handlowego powiększamy nasz zespół sprzedażowy.

Szukasz pracy w branży IT? Może w niedalekiej przyszłości rozważasz zmianę pracodawcy?

W obu przypadkach sprawdź nasze ogłoszenie.

Przewiń do profilu firmy