Oferta pracy

Key Account Manager

United Beverages S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi kluczowych klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • realizację planów budżetowych, planowanie, organizację i koordynację działań marketingowych,

  • planowanie i zarządzanie aktywnościami promocyjnymi u powierzonych klientów,

  • realizację planów sprzedażowych oraz dystrybucyjnych na wyznaczonym poziomie,

  • rekomendowanie i wdrażanie strategii i planów działania u powierzonych klientów,

  • zapewnienie skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji,

  • efektywną współpracę z innymi działami firmy,

  • bieżące monitorowanie rynku i analizę działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzanie sprzedażą w branży FMCG – warunek konieczny,

  • Mile widziana znajomość branży e-commerce,

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne oraz analityczne,

  • silna orientacja na realizację celów biznesowych,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,

  • dajemy możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość skorzystania ze współfinansowanych przez Pracodawcę pakietów opieki medycznej Medicover oraz ubezpieczenia grupowego