Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

DATAMobi Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów i ich pozyskiwanie
  • Spotkania handlowe w siedzibach Klientów i w formie wideokonferencji
  • Uzgodnienia z klientami i z dostawcami telefoniczne oraz w formie e-mail
  • Przygotowywanie Ofert
  • Koordynacja prawidłowej realizacji zamówień i usług

Nasze wymagania

  • Pracowitość i rzetelność
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MS Word, Excel i Outlook
  • Wykształcenie minimum średnie - maturalne

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, kontakt z branżą; IT, Telekomunikacyjną, RTV/AGD lub Komputerową będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój i możliwość awansu
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system prowizyjny
  • Narzędzia zapewniające komfortowe wykonywanie zadań: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy
  • Pakiet szkoleń zapewniający bardzo dobre wprowadzenie do wykonywania powierzonych zadań
  • Bieżące szkolenia podnoszące kwalifikacje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • wyjazdy integracyjne

DATAMobi Sp. z o.o.

DATAMobi Sp. z o. o. dostarcza urządzenia IT i świadczy usługi dla dużych i bardzo dużych firm. Stale się rozwijamy i rośniemy. Mimo COVID sytuacja DATAMobi jest bardzo dobra. Branża Automatycznej Identyfikacji jest aż na tyle fascynująca, że osoby które do niej dołączają wiążą się z nią na stałe. Zapewniamy pracę w miłej i życzliwej atmosferze. Zapewniamy dobre możliwości rozwoju. Z nami możesz stać się Managerem cieszącym się dużym szacunkiem, a praca stanie się Twoją pasją.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk „APLIKUJ”

Key Account Manager, Warszawa