Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

SOFTBLUE S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii sprzedaży produktu AirDron w sektorze prywatnym i publicznym (głowicy do pomiaru zanieczyszczenia powietrza i wody),

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji,

  • prowadzenie spotkań z klientami i przygotowanie ofert handlowych,

  • bieżąca analiza rynku i działań konkurencji,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • udział w targach i konferencjach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub ekonomiczne,

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,

  • znajomość branży informatycznej, elektronicznej będzie dodatkowym atutem,

  • orientacja na cel i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • otwartość na zmiany i gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • prawo jazdy kat. B,

  • praca w trybie zdalnym/hybrydowym po ukończeniu 2-miesięcznego wdrożenia w siedzibie firmy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),

  • stały kontakt z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami,

  • szkolenie produktowe,

  • komfortowe narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

  • pokrycie kosztów noclegu w czasie wdrożenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • lokalizacja w centrum

SoftBlue SA to miejsce pełne pasji, wzajemnej inspiracji i wyzwań. Posiadamy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowujemy i testujemy innowacyjne rozwiązania z biotechnologii, programowania i teleinformatyki. Chcesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu a także możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy