Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Celem stanowiska jest zapewnienie promocji i dystrybucji produktów SANOFI w środowisku medycznym na określonym terenie (1/2 kraju) zgodnie z wyznaczonymi celami marketingowymi i celami sprzedażowymi
  • Przygotowanie, negocjacje i wdrożenie planów współpracy w kanale szpitalnym poprzez integrowanie działań sprzedażowo-marketingowych na podległym terenie
  • Realizacja planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Monitorowanie działań handlowych konkurencji
  • Rozwijanie i budowanie między-zespołowej współpracy w zakresie działań handlowych
  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami w celu wspierania profesjonalnego wizerunku SANOFI
  • Dostarczanie klientom niezbędnych informacji dotyczących produktów z portfolio grupy
  • Identyfikacja trendów i zachowania dystrybutorów istotnych z punktu widzenia interesów Sanofi
  • Zapewnienie dostępności produktów Sanofi w szpitalach i placówkach NFZ
  • Przygotowywanie analiz i raportów dla klientów wewnętrznych
  • Zapewnienie dostępu KOLs do aktualnej wiedzy w powierzonym obszarze terapeutycznym, metod diagnostycznych i wiedzy produktowej poprzez doradztwo medyczne
  • Edukowanie w zakresie możliwości terapeutycznych w podległym obszarze terapeutycznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera lub pokrewnym
  • Znajomość zagadnień medycznych w dermatologii, alergologii, pulmonologii
  • Doświadczenie w pracy z programami lekowymi w środowisku szpitalnym
  • Znajomość zasad statystyki medycznej (umiejętność interpretacji wyników, umiejętność odpowiedzi na FAQ medyczne)
  • Znajomość podstaw epidemiologii i kliniki z obszaru immunologii
  • Znajomość organizacji służby zdrowia w Polsce
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do częstych podróży służbowych (1/2 kraju)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, której kultura opiera się na wartościach, takich jak odwaga, szacunek, współpraca i uczciwość
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący m.in. opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin, pracowniczy program ubezpieczenia emerytalnego, ubezpieczenie na życie, wachlarz benefitów z funduszu socjalnego w tym kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych prowadzonych w Sanofi w Polsce i na świecie oraz swobodny dostęp do bazy wiedzy rozwojowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

W Sanofi różnorodność i inkluzywność mają fundamentalne znaczenie dla tego, jak działamy i są osadzone w naszych podstawowych wartościach. Zdajemy sobie sprawę, że aby naprawdę wykorzystać bogactwo, jakie przynosi różnorodność, musimy zarządzać przez integrację i aktywnie tworzyć miejsce pracy, w którym różnice mogą być rozwijane i wykorzystywane do polepszania życia naszych współpracowników, pacjentów i klientów. Szanujemy i doceniamy różnorodność naszych pracowników, ich doświadczenie i pochodzenie oraz zapewniamy wszystkim równe szanse rozwoju.

Key Account Manager, Bonifraterska 17, Śródmieście, Warszawa