Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o. z siedzibą w: Arkońska 6 bud.A2, 80-387 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Key Account Manager

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie projektów i realizacja planów sprzedażowych,

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych,

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • Analiza i stały monitoring rynku pod kątem nowych inwestycji,

  • Rozpoznawanie i kreowanie potrzeb klientów.

Nasze wymagania

  • Lubisz pracować w międzynarodowym środowisku i biegle posługujesz się językiem angielskim (dodatkowy niemiecki/rosyjski mile widziany),

  • Masz doświadczenie w sprzedaży projektowej w branży konstrukcyjnej i/lub budowlanej,

  • Interesuje Cię rynek eksportowy (głównie zachodnia i północna Europa),

  • Aktywnie pozyskujesz klientów i dobrze rozpoznajesz ich potrzeby.

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy i rozwój kompetencji w firmie będącej liderem w branży,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Telefon,

  • Laptop,

  • Samochód służbowy,

  • Umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

Jesteśmy gotowi na przyjęcie osoby, której powierzymy odpowiedzialność dbania o naszych kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych możliwości sprzedażowych przez pełnienie roli Key Account Managera dla rynków eksportowych.

Przewiń do profilu firmy