Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów stacjonarnie i w terenie

  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy

  • Realizacja założonych celów zakupowych

  • Przygotowywanie ofert zakupowych oraz prezentacji pod potrzeby klienta

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • Współtworzenie strategii rozwoju linii biznesowej w obszarze sieci zakupowej

  • Aktywne kreowanie polityki kupna książki nowej i używanej (analiza rynku, współtworzenie strategii zakupowej, identyfikacja celów i priorytetów, pogłębianie i poszerzanie bazy klientów)

  • Ścisła współpraca oraz koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Klientami i siecią zakupową

  • Tworzenie raportów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami

  • Prowadzenie projektów rozwoju nowych wyrobów i/lub rozwiązań dla Klienta

  • Analizowanie rynku i konkurencji

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Zaangażowanie w budowę strategii firmy w obszarze zakupów i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z negocjacjami, handlem, zarządzaniem, ekonomią, prawem

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Sales Manager, Key Account Manager, Sales Representative, Kierownik handlowy, Project Manager, Business Development Manager poparte sukcesami - warunek konieczny

  • Ekspercka wiedza z obszaru zarządzania, technik negocjacyjnych, technik sprzedażowych

  • Ambicja i wytrwałość w dążeniu do celów sprzedażowych

  • Otwartość na mobilny charakter pracy (praca mobilna; oferta dedykowana dla Kandydatów z każdej lokalizacji w Polsce)

  • Prawo jazdy kategoria B

Mile widziane

  • Zainteresowanie książką

  • Znajomość rynku wydawniczego w Polsce

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora e-commerce w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5 000 - 8 000 zł netto w zależności od kompetencji (podstawa: 3 000 zł netto + prowizje)

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w jednym z najbardziej dynamicznych sektorów biznesu jakim jest e-commerce

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Karta Multisport

  • Budżet szkoleniowy na rozwój i szkolenia zawodowe

  • Zwrot kosztów dojazdu

  • Po okresie próbnym samochód firmowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce: 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r.

Zmienia się też DNA Tezeusza: z ambitnego książkowego e-commercu chcemy stać się zaawansowaną technologicznie platformą i niezależnym od Allegro marketplacem dla sprzedawców książki tradycyjnej i największą platformą subskrypcji książek elektronicznych w kraju. Dla realizacji naszej wizji potrzebujemy utalentowanych profesjonalistów z różnych dziedzin: e-commerce project managerów, programistów, marketingowców, analityków, managerów średniego i wyższego szczebla, handlowców.

Tezeusz zatrudnia obecnie 130 osób, a do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie od 150 - 200 osób. Zatrudniamy osoby na różnych stanowiskach, w kilku miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • Praca w centrali firmy w Lubniu k. Myślenic - tj. 50km od Krakowa (pokrywamy pełne koszty dojazdu)