Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

She Cosmetic Lab Sp. z o.o.

8 00012 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 212

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku Key Account Managera w She Cosmetic Lab polega na wdrażaniu i rozwijaniu strategii sprzedażowej dla konkretnych kluczowych klientów w kanale drogeryjnym na rynku polskim, zgodnie ze strategicznymi założeniami i wyznaczonych celami:

  • podtrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji z wybranymi klientami kluczowymi (tzw. Key Accounts - kanał drogeryjny, Polska),

  • przygotowywania długo i krótko terminowych planów rozwoju klientów z uwzględnieniem dbałości o wzrost sprzedaży i profitowość Spółki,

  • współtworzenie strategii biznesowej dla klienta oraz jej efektywne wdrażanie,

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez samodzielnie prowadzone negocjacje handlowe, przygotowywanie umów, wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych oraz koordynowanie centralnych działań promocyjnych,

  • realizacja celów sprzedażowych firmy wyznaczonych dla klienta,

  • odpowiedzialność za profitowość klienta oraz zwrot z inwestycji/projektów,

  • bieżąca egzekucja ustaleń sprzedażowych u klienta,

  • efektywne planowanie i egzekucja budżetów klienckich,

  • ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, tj. działami marketingu, finansów, zarządzania kategorią i łańcucha dostaw,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • proaktywne wsparcie dla przełożonego w bieżącej współpracy z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe menedżerskie lub inne biznesowe

  • doświadczenie w sprzedaży na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych w kanale drogeryjnym w Polsce

  • doświadczenie w zarządzaniu klientami obejmujące prowadzenie negocjacji

  • rozumienie rachunku P&L i innych wskaźników finansowych wpływających efektywność współpracy z klientami

  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne

  • zdolności analityczne

  • silna orientacja na wynik połączona z umiejętnością realizacji zadań we współpracy z innymi funkcjami firmy,

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excell i Power Point.

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

- pracę w szybko rozwijającej się firmie, której celem jest budowanie ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych

- elastyczny czas pracy

- home office - możliwość wykonywania znacznej części obowiązków z domu

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

- udział w systemie premiowym, trzynasta i czternasta pensja

- samochód służbowy

- dodatki, takie jak karta Multisport

O nas

Jesteśmy niezależną, polską firmą, która zajmuje się tworzeniem i wprowadzaniem na rynek nowych marek wyspecjalizowanych kosmetyków. Produkty sprzedajemy od kilku lat do największych sieci handlowych w Polsce oraz za granicą. Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie chciała rozwijać się razem z firmą i współtworzyć z nami nasz sukces, wzmacniając pozycję spółki wśród naszych kluczowych klientów. Nasz zespół składa się głównie z młodych osób, które zdobywały doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, oferujemy jednak przyjazną atmosferę i dużą elastyczność pracy, jakich nie zapewni żadna korporacja.