Oferta pracy

Key Account Manager

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

  • Przyokopowa 33, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Przyokopowa 33

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialna/y za sprzedaż produktów z oferty linii Progman

  • Twoim zadaniem będzie współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży w danym okresie czasu w ramach określonego potencjału zakupowego naszych klientów

  • W ramach prowadzonych projektów sprzedażowych będziesz prowadzić negocjacje handlowe

  • Będziesz też współpracować w tworzeniu i rozwoju nowych produktów wprowadzanych na dany rynek

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Znakomitych zdolności sprzedażowych

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych

  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami

  • Kreatywności i otwartości na zmianę

  • Znajomość sektora publicznego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę z klientami o największym potencjale zakupowym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Stały rozwój, podnoszenie kompetencji sprzedażowych i znajomości obsługiwanych rynków.

  • Profesjonalne szkolenia dające możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Dlaczego warto aplikować?

Tworzymy zespół, który wykorzystując najnowsze trendy i rozwiązania w sprzedaży będzie realizować i przekraczać wyznaczone cele. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać, to idealne miejsce dla Ciebie.

Podczas jednego z etapów rekrutacji możemy poprosić Cię o:

Przygotowanie prezentacji projektu sprzedażowego