Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

KOMPOL SP. Z O.O.

10 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kluczowym klientem

  • Pozyskiwanie nowych Klientów dla Firmy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Kontrahentami;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży na przyszłe okresy

  • Prowadzenie samodzielnych negocjacji

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących kategorii, konsumentów, działań konkurencji i wyników sprzedaży,

  • Doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań;

  • Budowanie i rozwój trwałych i satysfakcjonujących relacji z klientami biznesowymi,

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów oraz negocjowanie warunków handlowych;

  • Monitorowanie i bieżące analizowanie rynku;

  • Realizacja założonych celów, bieżące raportowanie wyników, tworzenie prognoz

  • Wsparcie kontrahentów w codziennej współpracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min B2,

  • Znajomość branży opakowań z tworzyw sztucznych / papieru będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w pracy z sieciami marketów,

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,

  • Nastawienie na realizację celów, efektywność i skuteczność prowadzonych działań,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Realizowanie celów handlowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od wyników,

  • Pełne przeszkolenie do wykonywania powierzonych zadań ,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Dofinansowanie pakietu medycznego,

  • Dodatkowe ubezpieczenie ,

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Inne dodatki pozapłacowe wg indywidualnych ustaleń,

  • Lokalizacja: Kozerki koło Grodziska Mazowieckiego, w pobliżu autostrady, budowanej obwodnicy, kompleksu sportowego (korty tenisowe, boisko, basen, restauracja) szkoły

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie