Oferta pracy

Key Account Manager

RE-STATERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i realizacji planów sprzedażowych firmy

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Rozwój relacji z kluczowymi Klientami

  • Przygotowanie ofert dla Klientów

  • zarządzanie procesem ofertowania i negocjacji handlowych

  • Analiza i ocena rentowności bieżących jak i planowanych działań/projektów

  • Planowanie pracy w oparciu o priorytety i mierzalne cele

  • Współpraca z Dyrektorami i Kierownikami innych działów firmy w celu realizacji strategii Spółki

  • Raportowanie i ścisła współpraca z Zarządem

Nasze wymagania

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie

  • Samodyscyplina i skuteczna organizacja własnej pracy

  • Kreatywność i elastyczność w działaniu

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele i analizę finansową

  • Chęć ciągłego rozwijania się

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami i współpracownikami

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z branży fit-out

  • Rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat B

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Mile widziane wyższe wykształcenie (np. budownictwo)

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych, ale i wymagających projektach

  • Umowę o pracę od początku zatrudnienia, chyba że zależy Ci na innej formie współpracy – dostosujemy się do Ciebie,

  • Fajny zespół zgranych ludzi,

  • Pracę hybrydową (zdalną i w biurze) oraz wszystkie niezbędne narzędzia,

  • szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie swojego bezpośredniego przełożonego i innych kolegów z Zespołu, w szczególności w pierwszym etapie Twojej pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Re-statera to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się zakresem fit-out. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Obecnie do naszego młodego i dynamicznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Managera

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.