Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

James Cook Languages Sp. z o.o.

Wilcza 31

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny oraz spotkania)

  • przygotowywanie bazy potencjalnych klientów oraz strategii ich pozyskania

  • budowanie własnego portfolio klientów

  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy

  • udział w przetargach na dostawę usług z zakresu szkoleń językowych

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami korporacyjnymi

  • współtworzenie strategii sprzedażowej firmy

  • udział w specjalnych projektach grupy (np. tworzenie nowych produktów)

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w obszarze aktywnej sprzedaży, w tym w telefonicznym pozyskiwaniu klientów – „cold calling”

  • biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny) oraz znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • wysoka orientacja na realizację celu

  • nastawienie na potrzeby klienta oraz umiejętność budowania relacji

  • doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • kompetencje negocjacyjne

  • a ponadto, mile widziane: pozytywne nastawienie do życia, poczucie humoru, kreatywność

To oferujemy

  • motywujące wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych, m.in. dofinansowanie do szkoleń językowych, opieka medyczna, dodatkowe dni wolne (sick days), możliwość pracy zdalnej adekwatnie do potrzeb

  • fantastyczną atmosferą i pracę w zgranym, lubiącym się zespole

  • dogodną lokalizację w samym sercu miasta

  • szkolenie wdrażające z nowych obowiązków oraz wsparcie mentora

  • interesującą pracę pełną wyzwań i realny wpływ na kształt biznesu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

Firma James Cook Languages jest marką dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku, będącą częścią międzynarodowej grupy JCL – jednej z największych szkół językowych w Europie Środkowej. Oferujemy szkolenia językowe dla klientów korporacyjnych. Nauczanie języków to nasza pasja. Wierzymy, że dzięki profesjonalizmowi, pracy zespołowej i nieustannemu doskonaleniu, osiągniemy wspólnie cel – rozwój umiejętności językowych naszych słuchaczy.

Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy: Key Account Manager w dziale Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy