Oferta pracy
KOB/KAM/0422
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bigram S.A. z siedzibą w: Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Key Account Manager

BIGRAM S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 20 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży leasingu IT dla małych i średnich przedsiębiorstw, obecnej w Europie już od 40 lat.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych z sektora MŚP na podległym obszarze

  • Efektywne podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami i partnerami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych

  • Realizacja strategii sprzedaży

  • Analiza aktywności rynkowej konkurencji

  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania pracodawcy

  • Profesjonalista w sprzedaży

  • Osoba nastawiona na rozwój oraz z potencjałem do zarządzania zespołem

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora MŚP

  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta

  • Umiejętność pracy z celami

  • Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja

  • Czynne prawo jazdy kat B ( praca w terenie)

Pracodawca oferuje

  • Perspektywę rozwoju na stanowisku w kierunku lidera

  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat w międzynarodowej organizacji z branży finansowej

  • Pracę w młodym i przedsiębiorczym zespole

  • Premię za wyniki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy